Polski       English

Wykonawcy
Teatrzyk prowadzimy w dwie osoby.

Anna Witkowska

Ania

Na pomysł teatrzyku wpadłam w 2008 roku. Wszystko zaczęło się od robienia lalek na patykach. Lalki w połączeniu z zamiłowaniem do uczenia małych dzieci i aktorskim zacięciem stworzyły ANGIELSKI TEATRZYK.
Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie Warszawskim oraz francuskie studia podyplomowe Zarządzania Gospodarką Europejską.
Od ponad 10 lat uczę dzieci angielskiego. Mam za sobą 4 lata doświadczeń w uczeniu najmłodszych dzieci (od 1 roku) w szkole językowej Helen Doron.
Swoje dzieci, Janka i Hanię uczę dwóch języków obcych: angielskiego i francuskiego. Edukacja małych dzieci, zarówno językowa jak i szeroko pojęta jest tym co najbardziej lubię.
Moje doświadczenia opisuję w artykułach
 

Wioletta Kiełbicka

Wiola

Jestem z wykształcenia i powołania romanistką. Ukończyłam filologię francuską na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Po studiach zainteresowałam się kształceniem najmłodszych wykonując tłumaczenia książek dla dzieci. W centrum moich zainteresowań jest literatura, teatr i szeroko pojęta edukacja.
Jestem mamą 2 pomysłowych i tryskających energią dziewczynek w wieku szkolnym. Lubię uczyć innych i uczyć się sama. Posiadam certyfikat FCE z języka angielskiego. Od kilku lat współpracuję ze Stowarzyszeniem Bliżej Dziecka zapobiegającym przemocy rówieśniczej w szkole.
ANGIELSKI TEATRZYK jest dla mnie sposobem na twórczą edukację - przyzwoleniem na wyobraźnię i odrobinę poczucia humoru w ramach niekonwencjonalnej lekcji języka obcego, za jaką uważam nasze przedstawienia.